Романтичний сюрприз на День Народження

организация дня рождения в одессе

05 мая 2013 року ми допомогли коханій дівчині організувати день романтичних сюрпризів її парню в честь його Дня народження.З самого втра, іменнику запропонували повідомити рідних, але нарочно змінили маршрут і привезли новника торжества в самий центр Одеси – до Театру Опери і Балета, де його очікувала шикарна біла карета з кучером і улюбленою дівчиною. Поїздка до рідних змінилася цікавою прогулкою по вулиці Одеси, пунктом призначення якої виявилося море.

Другим сюрпризом послужив циганський ансамбль. Він очікував молодих на причале, а зустрів їх почав супроводжувати власний шлях піснями і танцями прямо до орендованої по такому випадку яхти. Красиві прикраси повітряними шарами, вітальний плакат і вишукані страви з морепродуктів виявилися сюрпризом під номером три на яхті.

Праздник під аккомпанемент музичних інструментів циган відправився в море, де артисти провели майстер-клас по циганським танцям, а також гадания по руке. Спустя некоторое время приключений в море, яхта вернулась до причалу, щоб порадувати іменника восточным танцем пышной красавицы.

Після привітальної програми наших артистів, яхта із залюбленими відправилась  вновь в море для продовження романтичних зустрічей наєдине.

close
close
Звязатися
close