Повітряний гімнаст

номер в воздухе на ремнях в Одессе, воздушный гимнаст на мероприятие Одесса, шоу-номер от гимнаста в Одессе
Артикул: 1237
Ціна за: 1 номер
4000 грн
Мінімальна сума замовлення - 5000 грн
*У вартість входить супровід менеджером  Виступ професійних гімнастів - гімнастичний номер відмінно підійде для шоу-програми на весілля, День Народження або корпоратив. Небезпечні та захоплюючі, наповнені красою та грацією трюки порадують Вас та гостей Вашого свята.
  Професійні гімнастичні номери точно не зможуть залишити Вас, Ваших колег або Вашу другу половинку байдужими. Гімнастика - це грація та легкість у польоті, що досягається за рахунок величезного професіоналізму та багаторічного досвіду.

  Гімнасти мають багаторічний досвід виступів на майданчиках Німеччини, Франції, Швейцарії та країн СНД. Є золотими лауреатами різних міжнародних циркових конкурсів, мають у своєму арсеналі багато шоу-номерів, які не залишать вас байдужими!

  Номери для Вашої урочистості:

  • сольний номер на ременях;
  • парний номер на ременях.

  Під час номера на ременях пластику та сила виконавця з'єднуються, щоб вразити Вас. Практично 4 хвилини артист тримається у повітрі, виконуючи різноманітні фігури та комбінації на різних рівнях, то злітаючи до стелі, то опускаючись униз.

  Також можливий парний номер з дівчиною. Пристрасний та граціозний виступ двох артистів точно не залишить Вас байдужим, а разом із Вами зачарує і Ваших гостей!

  На Ваші побажання, може змінюватися музичний супровід, костюм гімнасту.

  Тривалість номера також може бути оголошена особисто.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  close
  close
  Звязатися
  close