Штурмовий квест для дітей “На пошуки Мадагаскару”

Артикул: 2117
Ціна за: 3 часа
20000 грн
Мінімальна сума замовлення - 5000 грн
*У вартість входить супровід менеджером  Штурмовий квест для дітей Мадагаскар - це справжня бомба у сфері дитячого дозвілля. Весела, захоплююча пригода до якої так складно залишатися байдужою.

  Під час заходу хлопцям доведеться допомогти героям мультфільму потрапити додому в зоопарк Нью-Йорка, попутно відвідуючи місця де бували наші привабливі мандрівники Алекс,Мелвін, Глорія та Марті.

  Відмінною рисою штурмового квесту є те, що всі завдання хлопцям видаються відразу, а не в суворій послідовності, ускладнюючи завданням необхідністю визначити з якими місіями краще розправитися в першу чергу. -num="4">,якими займатися відпочиваючи від активних вправ, а що просто можна відкинути. Але головне пам'ятати - кожне завдання це додаткові бали команді, і чим більше випробувань буде пройдено, тим простіше прорахувати свій шанс на перемогу.

  Особлива чарівність штурмового квесту надає той факт, що успіху з більшою ймовірністю досягає не та команда, яка вперто долає одне випробування за іншим, а та де хлопці працюють злагоджено та намагаються чути та розуміти один до одного. Грамотно підібрати капітана, вибрати найбільш комфортну стратегію, продумати функції кожного представника колективу - ось безумовна запорука успіху у проходженні штурмового квесту.

  Завдання квесту поділяються на:

  • пошукові;
  • інтелектуальні;
  • активні.

  Місце проведення:

  • паркова зона:
  • центр міста.

  Рекомендований склад команд: 5-10 осіб

  close
  close
  Звязатися
  close