Церемоніатор Вікторія

Артикул: 2142
Ціна за: 1 услугу
9000 грн
Мінімальна сума замовлення - 5000 грн
*У вартість входить супровід менеджером  Церемоніатор Вікторія  в Одесі подарує Вам незабутні моменти найніжнішого та найпам'ятнішого свята.

   

  Церемонія - це серце всього весільного урочистості. Та частина весілля, яка наповнена особливим змістом. Весільна церемонія - це можливість поринути в історію пари, щирі клятви, погляди наречених, наповнені новими почуттями і ті емоції, які запам'ятаються на все життя.

  Підготовка весільної церемонії

  Провідною імпонує європейська структура церемонії. Вона завжди готова додати світові традиції до сценарію.

  Весільна церемонія складається з дрібниць. Провідна Вікторія уважно опрацьовує найдрібніші деталі, які створюють ідеальну та неповторну атмосферу саме вашої урочистості.

  Образ ведучої завжди підібраний до загальної стилістики заходу та обговорюється завчасно.

  Командна робота зі звукорежисером дозволить отримати ідеальний узгоджений звуковий супровід усієї програми. Його робота та оренда обладнання вже включені в гонорар і не вимагатимуть додаткових витрат та тимчасових витрат. Особлива увага приділяється вибору кожного треку, який супроводжує розпис.

  Кожен сценарій урочистості виключно індивідуальний. ведуча намагається передати особисту історію пари: історію знайомства, деталі стосунків, характер пари.

  Так само особлива увага приділяється консультації батьків і свідків щодо їх дій у сценарії.

   

  close
  close
  Звязатися
  close