Сухий басейн

Сухой бассейн
Артикул: 508
Ціна за: 3 часа
1200 грн
Мінімальна сума замовлення - 5000 грн
*У вартість входить супровід менеджером  Аренда сухого басейну в Одесі допоможе зробити дитяче свято оригінальним і незабутнім.


  Маленькі безстрашні любителі понирять несомненно оцінять можливість плескатися в різнокольорових шарах, не опасаючись промокнути.

  Бассейн з шарами - краще рішення для дитячого вечора, мами можуть відпочити, коли поруч є цей красивий друг, адже навіть самий непоседливих малюнок затягує в його багатоквітний плен, і він може заслужено вважатися фаворитом як для активних ігор, так і для передишок між ними.

  Прятки, светофор, міні-баскетбол, навіть дискотека з яскравими шариковими салютами - це лише мала частина тих приключень, які можна пережити в чудо-басейні.

  При досить компактних розмірах, 1,5 х 1,5 м, резервуар дуже зручний і ідеально підходить для малюків.

  Я хочу, щоб він був призначений для дітей до 4 років, басейн просто не зможе залишитися незаміченим їх уже трохи дорослішими друзями, адже в ньому може бути зовсім неймовірне сокровище, а легкими пластиковими шарами можна запросто навчитися джонглірувати, розвивати ловкість і координацію, їх можна зібрати на швидкості, або забрасувати в корзину з внутрішніми стоянками, покращуючи меткість!

  Мінімальний час оренди - 3 години. Кожен останній час - 400 грн.

  Доставка сплачується додатково - 500 грн.

   

   

  close
  close
  Звязатися
  close