Група з Одеси

музыканты в Одессе, группа, группа из Одессы, одесский колорит, одесские музыканты , музыканты на праздник
Артикул: 1154
Ціна за: 90 минут
10000 грн
Мінімальна сума замовлення - 5000 грн
*У вартість входить супровід менеджером        Професійний гурт з Одеси виконує якісну, живу музику на будь-якому заході. Музиканти приїжджають зі своєю апаратурою, самі її встановлюють, репертуар дуже великий та цікавий. Якість, відповідальність, згуртованість, мелодійність, артистичність, харизма та оригінальність – є основними атрибутами музикантів.

  Як ми знаємо, тільки справжній одесит розуміється на душевному, веселому, а головне радісному галасливому гулянні, а в нашому випадку їхня ціла група! Музиканти з Одеси додадуть у ваше свято справжнього одеського колориту, їхнє живе виконання не залишить нікого байдужим. Здивуйте своїх гостей найчистішої води атмосферою веселощів, замовивши цю музичну групу!
  Повага до Одеських класиків об'єднала талановитих хлопців, з Молдаванки, в музичну групу, тепер вони підкорюють серця одеситів протягом кількох років, жодне гучне весілля не може обійтися без їхнього репертуару. Весілля, дні народження, зустрічі старих друзів, корпоративи і взагалі будь-які заходи стануть набагато яскравішими, залишаючи теплі спогади у вас і ваших близьких теплі спогади.
    

       Музикантивиступають три блоки, кожен триває по 30 хвилин.

  close
  close
  Звязатися
  close