Кавер-виконавці гурту “Ленінград”

Кавер-исполнители на группу "Ленинград" в Одессе
Артикул: 1216
Ціна за: 2 сета по 45 мин
31200 грн
Мінімальна сума замовлення - 5000 грн
*У вартість входить супровід менеджером  На хвилі популярності в Україні гурту "Ленінград" представляємо Вам колектив кавер-виконавців в Одесі. Драйв та маса заводної енергії чекає на Вас та Ваших гостей на святі.

  Утворений у 2012 році гурт вже виступав на безлічі майданчиків, фестивалях, у клубах "Вихід", "Шафа", "Морган", "Палладіум" та інші. Їх виконання відносять до ска-панк та року. У репертуарі гурту, крім пісень "Ленінграда" та хітів Шнура, можна також почути класику Цоя та Гаріка Сукачова, а також деякі власні твори. Знаменитий хіт "Експонат" ("На лабутенах") також пролунає на вечорі за Вашим бажанням.

  До складу групи 8 осіб входять:

  • жіночий вокал (2 дівчата);
  • гітара;
  • бас-гітара;
  • ударні;
  • духові (2 молоді люди);
  • фронтмен групи (ідейний натхненник та художній керівник).

  Професійний звук і задерикувата жива музика, харизматичні артисти подарують Вам атмосферу шоу, а Ваші гості поринуть у неймовірні веселощі. Відмінно підійде для корпоративної вечірки, дня народження, хлопчака або дівич-вечора, також для будь-якої урочистості, де очікується динамічний формат і танцювальний настрій.

  Вас чекає море позитиву. У виконанні чекайте на ненормативну лексику та алкогольно-побутову тематику. Вартість виступу кавер-виконавців групи "Ленінград" в Одесі - 2 сета по 45 хвилин.

  У вартість не входить технічний та побутовий райдер.

   

   

   

   

   

  close
  close
  Звязатися
  close