Марія Яремчук

Мария Яремчук, Одесса, Заказать
Артикул: 1006
Ціна за: 1 час
80000 грн
Мінімальна сума замовлення - 5000 грн
*У вартість входить супровід менеджером  Марія Яремчук - співачка сучасної естради, що відкриває таємницю людської душі, дівчина, яка співає про кохання та почуття! Вона може виступити в Одесі на корпоративі, весіллі, дні народження та іншому заході.

  Яскрава зовнішність, чуттєвий вокал, щирість, молодість, краса, чарівність, заряд позитивної енергії, артистизм - все це Марія Яремчук!

  Всі вищеперелічені якості підкріплені підкріплені чималим сценічним досвідом, адже не дивлячись на те, що співачці всього 20, на професійній сцені вона з шести років. Свій перший досвід донька народного артиста України Назарія Яремчука здобувала на сцені столичного Палацу «Україна», де виступала на новорічних «ялинках». У нашій країні ім'я Марії Яремчук стало добре відоме у 2012 році завдяки її успішному виступу в Юрмалі на конкурсі «Нова хвиля», де співачка, представляючи Україну, виборола другу премію. Незадовго до цього Марію було представлено телеглядачам як учасник проекту «Голос країни», де її наставником став Олександр Пономарьов. А продюсер цього телепроекту Костянтин Меладзе взяв на якийсь час Марію під свою опіку. У її репертуарі з'явилася пісня «Зі мною знову», написана Костянтином Меладзе.

  Зараз у репертуарі Марії Яремчук 16 пісень, серед яких є твори, які свого часу виконував Назарій Яремчук. Марія з піснею та кліпом «Тобі я знайду» нещодавно дебютувала як автор. Ця пісня та кліп були захоплено оцінені музичними критиками. Концертна програма, з якою виступає Марія Яремчук, може тривати до 60 хвилин. Артистка - найчастіший і найбажаніший гість днями міст, корпоративних заходах, клубних концертах. Діапазон віку шанувальників творчості Марії дуже широкий, оскільки вона має дар достукатися до серця кожного глядача, підкуповуючи їх щирістю. Концертну програму співачки наповнено позитивом, у ній є як ліричні пісні, так і дуже заводні! Виступу Марії акомпанує гурт із 4-х музикантів.

  Вартість виступу – 80000 грн.

  Особливо оплачується:

  • проїзд артистів;
  • технічний райдер;
  • побутовий райдер.
  close
  close
  Звязатися
  close