Майстер-клас з декупажу

сделать своими руками в Одессе, научиться декупажу в Одессе, мастер-класс по декупажу в Одессе
Артикул: 481
Ціна за: 1 человека
350 грн
Мінімальна сума замовлення - 5000 грн
*У вартість входить супровід менеджером       Майстер-клас з декупажу в Одесі надасть Вам можливість зробити оригінальний подарунок під керівництвом професіоналів, завдяки яким Ви підете з майстер-клас не з порожніми руками, а з дорогим виробом.

  У наш час стало неймовірно модним робити речі своїми руками, дарувати унікальні подарунки та створювати оригінальні елементи інтер'єру та одягу. Піддавшись цьому прагненню, ми розуміємо, що не всі вміємо робити своїми руками. Десь не вистачає техніки, знань. Саме тому Вам буде корисно відвідати майстер-клас з декупажу в Одесі.

      Декупаж -                    Це техніка декорування різноманітних предметів, заснована на приєднанні  до предмета картини, малюнка або орнаменту, і покритті композиції, що вийшла лаком, щоб надати ефектності, довговічності та безпеки.

      В епоху Середньовіччя меблярі за допомогою техніки декупажу імітували дорогі східні інкрустації, що було набагато дешевше, проте мало величезний попит.

        Клей, який використовується в майстер-класі з декупажу, французький та італійський.

    В якості предметів використовується блюдця великого діаметру, дерев'яні скриньки, свічки, фоторамки та інші предмети декору..

  Вартість варіюється в залежності від кількості учасників:

  • для 1 або 2 осіб - 600 грн з особи
  • для компаній до 15 осіб - 350 грн з особи.

       Всі матеріали входять у вартість майстер-класу.

  close
  close
  Звязатися
  close