Музиканти на урочистість

музыкальная группа Одесса, живая музыка в Одессе, колоритная группа на мероприятие Одесса
Артикул: 1242
Ціна за: 1 час
4000 грн
Мінімальна сума замовлення - 5000 грн
*У вартість входить супровід менеджером  Музиканти з Одеси готові запропонувати Вам різноманітний калейдоскоп музики до будь-якої урочистості: весілля, банкети, пропозиції руки та серця, ювілеї. Колектив підбере відповідний репертуар для зустрічі гостей чи оригінального музичного привітання.

  Музичний колектив з великим досвідом роботи та невичерпним запасом енергії додасть Вашому заходу музичності та яскравості. Репертуар гурту дуже різноманітний, в їхньому арсеналі безліч популярних композицій, серед яких щось точно припаде Вам до душі.

  Гарне звучання та оригінальні аранжування здивують та порадують Вас.

  Можливі варіанти виступів:

  • гітара та скрипка;
  • Віртуози Привозу.

  Музичний дует гітари та скрипки – відмінний варіант для шоу-програми на свято, музичного супроводу пам'ятних подій. Цікаве оформлення знайомих мелодій та незвичайне поєднання двох струнних інструментів у руках у професіоналів запам'ятається Вам надовго.

  Віртуози Привозу – новий проект молодих музикантів із Одеси. Хлопці виконають знайомі мелодії у своїй інтерпретації. Такий формат виступу підходить для бенкетів на березі моря, для тематичного Дня Народження чи просто вечірки в одеському стилі. Однак, якщо Вам подобається їхня музика, але потрібно

  У вартість входить виступ та переїзд артистів.

  Технічний райдер прораховується окремо залежно від обраного Вами варіанта виступу.

   

   

  close
  close
  Звязатися
  close