Про нас

Дізнайтеся трохи про нашу команду
Ми молода та активна команда. Пишаюся тим, що вдалося створити команду з людей, мотивованих насамперед створенням заходів (витвором). Це важливо, чи не так? Адже так часто в наші часи стикаємося з тим, що на нас хочуть просто заробити, а не допомогти.
— Максим Срібний, керівник агенства —

Маючи величезний досвід в організації широкого спектру заходів, ми більш гнучкі у підборі програми, місця, оформлення та будь-яких інших елементів.

По суті, цілі на приватний (весілля, день народження) або корпоративний захід приблизно однакові: треба, щоб гості залишилися задоволені, ситі, отримали враження і довго з теплотою згадували про цей день.

Так, звичайно, є певні традиції, і структура може відрізнятися, і, разом з тим, ми створюємо казку, де головні герої - Ви з гостями.(примітка: у конференціях, BTL та PR заходах - інші завдання)

Наш кругозір ширший, ніж у вузькоспеціалізованих агенств, і іноді ідея корпоративного заходу може ідеально підійти до весільного.

*станом на 28.03.2023
2178

заходів

за 10 років работи

3998

надійних

виконавців

1350

найменувань

послуг / сервісів

Найкращий показник якості нашої роботи —
реальні відгуки наших задоволених клієнтів!

Перейти до відгуків
Організуємо для Вас заходи «під ключ»

Ми створюємо надзвичайні події, успішно реалізуємо
проекти будь-якої складності та пишаємося кожною роботою!

Дивитись всі роботи
Чому вибирають нас

Більшість заходів якісно самотужки організувати неможливо. Близько 80-85% "агенств" - це хлопчик/дівчинка з телефоном, який неодмінно візьметься за організацію заходу будь-якої складності. Я дуже рекомендую ближче знайомитися з тим, кому збираєтеся довірити гроші. Не фільм знімаєте, другого дубля НЕ БУДЕ!

Реальне портфоліо та відгуки. Дивіться контакти клієнтів на сторінці з відгуками (сайт, Facebook та ін.). Якщо ні, просіть зв'язатися з попереднім клієнтом за подібним заходом. Це нормально. Більшість задоволених клієнтів з радістю розповість, як це було.

Якщо в портфоліо до 7 робіт - велика ймовірність, що його зібрали на просторах інтернету під час створення сайту. Докладніше про те, як вибрати івент агенцію читайте тут.

Дізнайтеся скільки це коштує

Наш досвід показує, що якщо Ви знаєте бюджет або хоча б знаєте суму, вищу за яку не можна піднятися, то в результаті отримаєте більший обсяг послуг.

Як це відбувається? Є сума та завдання, і ми починаємо думати, як це реалізувати у рамках бюджету. Торгуємося з виконавцями, шукаємо альтернативні рішення, робимо додаткову знижку зрештою! Зв'яжіться з нами – домовимось.

Докладний кошторис

Заповніть бриф і наш менеджер підготує для Вас пропозицію з детальним розрахунком.

Заповнити бриф

Приблизна вартість

Заповніть швидку заявку для заходу і ми оперативно повідомимо оріентовний бюджет.

Швидка заявка
close
close
Звязатися
close