Саксофонний дует

SaksofonniyDuet3
Артикул: 1310
Ціна за: 1 час
2800 грн
Мінімальна сума замовлення - 5000 грн
*У вартість входить супровід менеджером  Саксофонний дует збагатить Ваше свято культурними шедеврами та зробить його незабутнім!

  Девіз дуету: "Кохання до музики безмежне!"

  Творчий колектив виконає професійний музичний супровід Вашої урочистості під звуки саксофона. Окрім саксофону, музиканти грають на флейті, і можуть гармонійно поєднувати інструменти в одному виступі.

  Вони мають багаторічний досвід роботи на різноманітних заходах: весілля, романтичні побачення, корпоративи, дні народження, фуршети, презентації, концерти, тощо. Це може бути фоновий супровід урочистості або концертна програма з виконанням відомих хітів.

  У репертуарі дуету різні музичні стилі: диско, джаз, поп, фанк, традиція, свінг, боп, фьюжн, джаз-рок, мелодії з кінофільмів, одеські мотиви та інші. За Вашим бажанням виконають будь-яку композицію.

  Учасники дуету:

  • Ігор - закінчив  ОГМА ім. Неджанової за напрямом "Оперно-симфонічне диригування". На даний момент викладач в Одеській консерваторії ім. Нежданової та за сумісництвом диригентом Національної філармонії Республіки Молдова ім. С. Лункевича.
  • Євген - так само випускник ОГМА ім. Неджанової, закінчив навчання у 2008 році, як спеціаліст оркестрового факультету за напрямом духових та ударних інструментів.

  Виступали на одній сцені з такими видатними музикантами Одеси, як Сергій Терентьєв, Юрій Кузнєцов, Тетяна Боєва, а також з Іоном Суручану, Едітою П'єхою, Олександром Сєровим, Гаріком Кричевським, Валерієм Сюткіним, Анжелікою Варум та Леонідом Агутіним, , ансамблем ARRIVAL (ABBA) із Швеції.

  Музиканти беруть участь:

  • У спектаклях "Бички в томаті";"Контрабас з Одеси";
  • виступають у складі ансамблю "Мамині діти".

  Співпрацювали з такими відомими провідними Одеси, як Олег Філімонов, Борис Барський, Сергій Олех, Дмитро Шпінарьов, Андрій Войников, Олександр Барін, Євген Гринкевич, Роман Сардарян, Арсеній Горунов, Сергій Задунайський, дует Гетьмани.

  Дует виступає на різних майданчиках України та за її межами, включаючи виступи на сцені Одеського Національного Академічного театру опери та балету, на сцені концертно-виставкового комплексу Морвокзалу, у Садах Перемоги, а також на сценах безлічі ресторанів України, Росії, Молдови.

  Вартість послуг:

  Один саксофоніст – 1 година

  • Фуршет, зустріч гостей – 2800грн
  • Фуршет та перший танець молодят - 4200
  • Перший танець – 2250
  • Концертно сольні номери та поппурі на відомі пісні - 3350

  Два саксофоністи - 1 година

  • Фуршет, перший танець молодят - 5600
  • Перший танець – 3000
  • Також є й інші варіанти.

  У руках цих музикантів саксофон співає, плаче, сміється, розмірковує, страждає, розповідає про пристрасть, кохання, ностальгію, смуток, переживає разом з Вами почуття, які неможливо пояснити словами.


   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  close
  close
  Звязатися
  close