Шоу танцюючого художника

танцующий_художник2
Артикул: 382
Ціна за: 1 шоу
11000грн
Мінімальна сума замовлення - 5000 грн
*У вартість входить супровід менеджером  Шоу танцюючого художника - це оригінальний жанр, свого роду симбіоз, що поєднує у собі живопис та танець. Такий унікальний формат дарує глядачам непідробні захоплені емоції під час танцювального art show, у фіналі якого присутні бачать картину в стилі pop-art, створену прямо на них на очах.

  Ще в ранньому дитинстві, будучи творчою дитиною, артист мріяв здивувати оточуючих та підкорити світ. Він брав участь у різноманітних танцювальних конкурсах та конкурсах для юних художників. Бажання досягти успіху, наполегливе прагнення та працю привели яскравого артиста у 2013 році на шоу "Україна має Талант". Там художник продемонстрував кілька креативних виступів, завдяки яким зміг потрапити до півфіналу шоу. Після участі у проекті артист почав активно гастролювати Україною, Європою та Азією (Швейцарія, Франція, Азербайджан, Грузія, Туреччина, Катар, Казахстан, Росія).

  Артист прикрасить захід будь-якого формату – вечірку, весілля, день народження, дитяче свято чи корпоратив, наповнивши захід чаклунством у фінальній частині шоу. Під час «Шоу танцюючого художника» все довкола завмирає, оскільки присутні уважно спостерігають за дійством, що відбувається, боячись щось пропустити. Артист завжди зриває шквал оплесків завдяки дивовижному таланту та високій майстерності.

  Танцюючий художник виступає у різних стилях, тому його роботи завжди виходять за межі. Крім цього, у кожну роботу художник вкладає особливе значення. Оскільки виступ складається відразу з кількох елементів - танцю та малювання - "Шоу танцюючого художника" зацікавить не тільки поціновувачів живопису, а й любителів хореографії, і вже точно не залишить байдужим навіть найдосвідченішого глядача.

  Можливі формати проведення шоу:

  • тематичні шоу номери у стилі та концепції свята;
  • зображення на полотні знаменитих особистостей (Чарлі Чаплін, Мерілін Монро, Madonna, Michael Jackson, Нефертіті, Купідон, Playboy та ін.);
  • портрети Ваших рідних та близьких або винуватців урочистостей (іменинника, молодят, директора компанії);
  • логотипи компаній та громадських організацій.

  Вартість стандартного шоу в тематиці заходу (український номер, одеський номер, знаменитості тощо) - 250$

  Вартість шоу за індивідуальним замовленням (портрет або логотип компанії) - 350$.
  Можливий виступ із балетом (дві артистки), який чудово прикрасить весільну урочистість. Вартість - 400 $.

  Новорічний шоу номер з балетом - на картині Санта та Символ Року - 300$.

  Тривалість шоу - 6-10 хвилин.

  Можливо виготовлення портрета як подарунок. Ціна прораховується індивідуально.

  close
  close
  Звязатися
  close