Київська рок-група

музыкальная группа другой город
Артикул: 1344
Ціна за: 1 час 20 мин
44000 грн
Мінімальна сума замовлення - 5000 грн
*У вартість входить супровід менеджером  Музична група заснована у Києві в 2016 році під керівництвом композитора та музиканта Ігоря Китайгородського.

  Музиканти працюють у наступних музичних напрямках:

  • нью вейв,
  • альтернатива,
  • амбіент,
  • нью ейдж,
  • поп-рок

  У їхньому альбомі кожна пісня передає історію життя, багато красивої, поетичної лірики. Чудові гітарні рифи перемежовуються партіями синтезаторів та ударників.

  Вірно знайдені слова заворожують глядачів, дозволяють повністю поринути в музику, відчути себе частиною цього прекрасного світу. Присутня на концерті музикантів, ви зможете перенестись у найпрекрасніші моменти свого життя, воскресити спогади про перше кохання, перенестись у те місце, де живе лише правда.

  Солісти гурту виступають на найпрестижніших майданчиках Києва та України. У серпні цього року в київському концертному клубі «Bel etage» було представлено новий альбом «ХТО Я»..

  У колективі гурту найталановитіші музиканти та виконавці, це тандем однодумців, які живуть сценою і найпрекраснішим, що є у світі – музикою.

  Замовивши присутність музичного гурту на своєму заході, ви, безсумнівно, отримаєте гарний настрій і відчуєте приплив енергії. Бажання жити, працювати, творити!

  Музикантами підготовлено авторську шоу-програму на 1 год 20 хв.

  Додатково оплачується технічний та побутовий райдер.

  close
  close
  Звязатися
  close