Творчий лаунж колектив в Одесі

живая музыка на торжество
Артикул: 1321
Ціна за: 2 отделения по 45 минут
7500 грн
Мінімальна сума замовлення - 5000 грн
*У вартість входить супровід менеджером  Творчий колектив подарує Вам якісний музичний супровід для відпочинку та задоволення, наповнюючи атмосферу приємними нотками якісної музики.

  Унікальний музичний проект - це новий виток ідей у ​​вокально-інструментальній культурі. Це м'яке звучання у стилях lounge, pop, soft rock, bossa nova, pop-jazz, blues & chill-out, яскрава концертна програма, оригінальні костюми, стилізоване шоу. Артисти стежать за світовими музичними тенденціями, шукають нові цікаві рішення та втілюють їх у життя. Нові мелодії, тексти – все це знаходить своє місце у їхній творчості.

  Виступ цього колективу буде найкращим варіантом для поціновувачів якісної музики - легкої та коктейльної, з джазовим відтінком та запальним ритмами!

  Варіанти виступів:

  • Дует - вокалістка та гітарист - витончений вокал у парі з витонченим звучанням гітари;
  • тріо – вокалістка, гітарист та контрабас – невимушений та барвистий тембр голосу та інструментальний супровід наповнюють музику характером;
  • квінтет - вокалістка, гітарист, контрабас, барабани, клавіші - запальні ритми під супровід ніжного голосу.

  Яскрава та харизматична програма відображає всю любов артистів до сцени та до свого глядача.

  Вартість залежить від обраного складу артистів. Додатково оплачується технічний райдер та побутовий (якщо виїзд до іншого міста).

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  close
  close
  Звязатися
  close