Оригінальний подарунок – картина своїми руками

Портрет своими руками в Одессе
Артикул: 1181
Ціна за: услугу
2650 грн
Мінімальна сума замовлення - 5000 грн
*У вартість входить супровід менеджером  Оригінальний подарунок – картина своїми руками на полотні в Одесі.

   .....Для поздоровлення іменинників, ювілярів або будь-яких інших  фігурантів свята ми запрошуємо акторів, співаків , фокусників. Але ж можна привітати людину самостійно, скориставшись технікою золотого чи срібного напилення. Тут Ви виступите і автором привітання, і художником, і певною мірою фокусником.

  Таке несподіване привітання буде однаково приємно і тому кого вітають, і Вам особисто. Адже привітання з перших рук завжди набагато душевніше, ніж за допомогою запрошених артистів. А як буде приємно гостю, коли на порожньому полотні несподівано з'явиться його портрет.

  Напилення - це та техніка привітання, яка дозволить внести елемент несподіванки у свято, адже дійові особи - самі учасники свята.

  .....Замовте цю послугу на Ваш захід - і Ви не помилитеся! Ефект буде приголомшливим. Крім того, результат появи картинки на порожньому полотні протягом всього секунди може бути навіть непередбачуваним - здивування, захоплення, сміх, овації.

  Ви можете заздалегідь домовитися з нами заздалегідь про зображення, яке з'явиться на полотні. Це буде незабутнім подарунком для керівника компанії, іменинника, молодят і навіть гостей. Під час створення зображення можна використовувати матеріал золотого або сріблястого кольору.

  Переваги техніки миттєвого портрета:

  • Можливість для клієнта здивувати гостей так само, як виступ артиста, який працює в техніці «золотий пил»;
  • Цей варіант доступніший, оскільки клієнту не потрібно платити за роботу артиста;
  • Ви можете організувати сюрприз для замовника, домовившись про такий подарунок із його близькими.

  Ви надсилаєте нам фотографію, і ми готуємо індивідуальний виступ і відправляємо Вам посилку, в якій Ви знайдете все необхідне для створення майбутньої картини.

  Вартість композиції залежить від розміру:

  ..  40х50 см – 2650 грн.

        50х70 см - 3650 грн.

        80х110 см - 5150 грн.

   

   

  close
  close
  Звязатися
  close