Акапельна група

акапельная группа Одесса
Артикул: 45
Ціна за: 40 мин.
30000 грн
Мінімальна сума замовлення - 5000 грн
*У вартість входить супровід менеджером  Акапельний гурт з Одеси виконує пісні без супроводу музичних інструментів. Вони використовують лише свої голоси.

  «A capella» у перекладі з італійської означає «як у капелі (каплиці)». Цей стиль виник ще наприкінці XVII. Тоді його використовували переважно для виконання церковної музики.

  Група народилася в Одесі в 2004 році. Спочатку молоді люди виконували лише народні пісні, а згодом вирішили розширити репертуар.

  На сьогодні в плейлисті колективу налічується понад 50 композицій різних стилів: народні пісні, ретро, ​​джаз, сучасна естрада (вітчизняна та зарубіжна), класика, рок та багато інших. Також вокалісти виступають зі своїми авторськими піснями. Хлопці співають різними мовами: російська, українська, англійська, німецька, французька, італійська, іспанська, грузинська, ідиш, іврит, корейська.

  Група виступала на телебаченні в проектах: «Хвилина слави», «Вечірній квартал», «Шустер live», «Що? Де? Коли?», на концерті Михайла Задорнова. Музиканти гастролюють Україною та Росією.

  Колектив складається з шести вокалістівв, які мають різні тембри:

  • 2 тенори;
  • 3 баритони;
  • бас.

  Вартість виступу – 30000 грн. за 40 хвилин.

  Особливо оплачується технічний та побутовий райдер.

    ;

  close
  close
  Звязатися
  close