Струнний квартет на весілля

Струнный квартет на свадьбу в Одессе
Артикул: 1211
Ціна за: 1 час
13500 грн
Мінімальна сума замовлення - 5000 грн
*У вартість входить супровід менеджером  Ваш захід доповнить чудовий музичний супровід у виконанні чоловічого струнного квартету. Для Вас та Ваших гостей колектив виконає програму, яка додасть розкоші та елегантності Вашій події.

  Заснований у квітні 2014 року струнний квартет встиг виступити на безлічі урочистостей і вечорів, у тому числі в більшості європейських країн. Усі музиканти здобули професійну освіту у Львівській національній академії музики ім. Лисенка. Музичний колектив приймав участь у міжнародному австрійському фестивалі "Tiroler Beethoven Tage" ("Дні Бетховена в Тіролі") в 2015 р.

  У струнний квартет входять:

  • 2 скрипки;
  • альт;
  • віолончель.

  Для справжніх поціновувачів мистецтва група підготувала велику програму виступу. У їхньому виконанні прозвучать Бетховен, Чайковський, Шостакович, а також аранжування The Beatles та головної теми з "Кримінального чтива". Побажання клієнта можуть обговорюватися з колективом.

  Чарівність молодих людей зачарує Вас, а також оцініть їх професіоналізм - Ваша урочиста подія пройде зі знаком високої якості та стилю. Рекомендуємо струнний квартет в Одесі на весілля, день народження, корпоративний вечір чи інший захід на Ваш вибір. Відмінно підійде як фонового супроводу, так і сольної програми вечора. Жива музика на святі - вибір, який приємно здивує Ваших гостей.

  Вартість  13500 грн/1 год. У вартість входить проїзд музикантів зі своїми інструментами, підготовлена ​​програма та виступ.


   

   

  close
  close
  Звязатися
  close